Laagri kava

Meelespea lapsevanemale:

1. Palume mitte tulla, kui laps tunneb ennast haigena
2. Palun teatage mulle, kui lapsel on ohtlikku allergiat või erivajadusi
3. Iga laps peab kaasas kandma ühistrantspordi rohelist kaarti. Kui seda lapsel ei ole, siis           mõni euro sularaha.
4. Lastel võib olla kaasas isiklik taskuraha, kui nad soovivad poest midagi osta.
5. Väärtuslikud esemed palun jätta koju. Rahakott ja telefon olgu kogu aeg enda juures või anda minu kätte hoiule.
6. Lapsed tohivad minna Männiku karjääris vette, kui kirjutate sellest meie meilile või helistate.
7. Minu telefon on 5651383

Kõik kiiret vastust ootavad küsimused helistamise teel minule.

Laagri kava:

Esmaspäev

9:00-10:00 kogunemine Pärnu mnt 344. Suupisted, tutvumismäng. Laagri raha valmistamine. Keraamika. Vastavalt soovile saab valmistada laternaid, kausse või kruuse. 
12:30-13:00 lõuna ja väike puhkus. Edasi saab veel keraamikat teha või mängida. Otsime üles karika. Siis edasi turule. Seal maalime ja mängime. Siis tuleme tagasi Pärnu maanteele ja maalime klaasi. Pool tundi enne lõppu avame poe.

Teisipäev

Kogunemine alates 9:00-10:00, portselani maalimine. Seejärel suundume Linnahalli juurde,
sadamat ja laevu joonistama. Lõunasöök on merestiilis. Siis tagasi Pärnu maanteele kus harjutame illustratsioonide joonistamist. Meisterdame toreda peakatte. Jäätisemüük.

Kolmapäev

Tekstiilipäev. Valiku suvepluus, kaisuloom, linik või seljakott. Õuemängud. Lõunasöök Kaevu 7. kell 12:30. Väikeste portreede joonistamine. Tuulelohede valmistamine. Päeva lõpetamine Pärnu mnt. 344.

Neljapäev

Päeva alustame keraamika maalimisega, seejärel sõidame Männiku karjääri. Buss väljub 11:32 ja kohale jõuame kell 12. Kell 12:30 on lõuna ja siis on miniatuursete maalide maalimine. Tueleme tagasi Pärnu maanteele ja maalime puidust telefonihoidjaid.

Reede

Hommikul nikerdame ehteid ja muud pudipadi, segatehnikas. Siis sõidame linna ja koguneme Skoone bastionile vanalinna maalima. Seal on ka lõuna. Võimalik ka mänguväljakul mängida.
Sealt sõidame otse Helina koju Kaevu 7, kus toimub alates 16:00 laagri lõpetamine. Joonistame, mängime sööme magusat ja jagame laiali tehtud tööd. Laagri lõpp kell 17:00 koos Mimmi kaunistamisega (bodyart).