TÖÖTOAD

Minu töötuba sobib kõikidele vanustele. Tegemist on lõbusa ja seltskondliku ajaviitega, mis aitab lõõgastuda. Võite leida endas seni varjatud andeid. Samas on see hea võimalus valmistada mõnele oma lähedasele eriline kingitus. Vahva on koos oma kaaslastega mõneks eriliseks sündmuseks kujundada päris oma tass, kauss või taldrik, mis ka edaspidi meenutab seda olulist kuupäeva. Värvid on valmis segatud ja mina juhendajana annan nõu, kuidas täpselt soovitud tulemust saada. Kõik osavõtjad on alati hakkama saanud ja kõige suuremad kahtlejad on tihti kõige huvitavama tulemuse saanud.
Töötoas osalejad saavad maalimiseks kasutada nii valget kui ka ettejoonistatud portselani. Kursuste puhul on selle optimaalseks kestvuseks umbes 3 tundi. Loomulikult leidub neid, kes soovivad kauem kunstiloominguga tegeleda. Kohv ja küpsised on kõikidel kursustel, lisaks on võimalik tellida menüü, karastusjoogid ja vein. Samuti võite tellida endale teenuse gateringi firmadelt.
Töötubade toimumise koht on Tallinnas, Rahumäel Sihi tänav 37A.
Töötoa hind on alates €200.- ja lõplik summa sõltub maalitud asjade kogusest. Maalitavate asjade hinnakirja näete siin.

Kui soovite tellida töötuba, täitke allpool olev vorm ja saatke meile. Eelnevalt saate kalendrist vaadata, kas teile sobiv kuupäev ja kellaaeg on vaba.

Email again: