LASTE SÜNNIPÄEVAD

Osavõtjate arv ei ole piiratud, töötoa kestvus on orienteeruvalt 4 tundi aga kokkuleppel on võimalik sünnipäeva ka pikemalt pidada.  Töötoa hind on alates € 200. Lõplik hind sõltub maalitud asjade kogusest. Maalida saab valged või Helina poolt ette joonistatud asju. Iga ese on unikaalne. Võite tellida vastavalt sünnipäevalapse soovidele ka mingi erilise teema, näiteks hobustega nõud. Muidugi saab eelnevalt tutvuda ka olemasolevate nõudega. Et saaksite ülevaate kui palju ja milliseid esemeid saaks kokkulepitud summa eest maalida, vaadake hinnakirja. Töötoa hind sisaldab ka kohvi, tee, kerged joogid ja küpsised. Sünnipäevalapsele korraldan ka ühe lõbusa mängu. 
Kursuse ajal õpetan kasutama portselani värve ja erinevaid tehnikaid. Kuna piltide piirjooned on eelnevalt ette põletatud, siis mingeid riske ei ole, kõik esemed tulevad ilusad välja ja neid saab igapäevaselt kasutada. Aega kulub enamasti paar tundi, aga ma olen abiks täpselt nii kaua, kui vaja läheb.
Kui maalimine on läbi saanud, siis sünnipäev veel ära ei lõpe. Lapsed saavad lõbutseda ja vanemad kohvitada.
Koogid ja söögid võib tuua varem kohale. Nõud on kohapeal olemas.
Kuna maalitud esemed tuleb põletada 800 kraadises kuumuses, saab valmis asjad kätte ülejärgmisel tööpäeval.
 
Lasteüritusi ja sünnipäevasid korraldame aadressil Sihi 37a, Rahumäel.

Kui soovite pidada lapse sünnipäeva, täitke allpool olev vorm ja saatke meile. Eelnevalt saate kalendrist vaadata, kas teile sobiv kuupäev on vaba.

Email again: