SEIKLUSLAAGER 2024


  


Kuna iga aastaga tekib juurde soovijaid, kes tahavad osaleda minu linnalaagris, siis mul tekkis mõte teha aastal 2020 pilootprojektina ka üks nädalane laager minu suvekodus Haanja looduspargis. Ülevaadet kohast ja selle asupaika kaardil näete siin:
Seikluslaagri eesmärk on harida laste loodusteadmisi, viia neid metsiku looduse keskele, julgustada neid looduses viibima, märkama loomi ja linde. Laagris viibivad lapsed peavad joonistuspäevikut. Päevikusse joonistatakse ja kirjutatakse oma päevasündmused. Eelnev joonistusoskus ei ole vajalik, oleme üksteisele abiks.
Iga päev, sõltumata ilmast, teeme loodusmatka. Olulisel kohal on pildistamine. Võib kasutada nii fotoaparaati kui ka telefoni.
Elatakse  majas. Iga laps saab magada voodis, tekid ja padjad on kohapeal olemas. Võimalusel võiks kaasa võtta magamiskoti, kuna meil on ka võimalik ööbimine telgis.
Lapsed söövad neli korda päevas. Järv on majast 100 m. Seal on olemas saun, paadisild, ujumisvööd ja muud päästevahendid. 
Vees tohib viibida ainult täiskasvanute järelvalve all.
Vaba aja sisustamiseks on meeskonnamängud nagu discgolf, indiaka. Samuti külastame kohalikke vaatamisväärsusi- Rõuget, Haanjat, vaatlustorne, kohalikke farmereid. Eritasu eest saab võtta lähedal asuvas ratsatalus ratsutamistunde.
Meie grupp on privaatne, ühes vahetuses on kuni 12 last.
1. Vahetuse lapsed viime ise laagrisse, tagasi Võrust sõidavad bussiga. 2. vahetuse lapsed tulevad Võrusse bussiga, tagasi Tallinnasse tulevad meiega.
Meie lõpupeod on alati meeleolukad ja soovitame perega kohal olla. Meie regioonis on Trantspordimuuseum, Antsla liikluslinnak, Pokumaa, Nõiariik, imekaunis Paganamaa.
Kõk need väärivad perega külastamist ilusal kesksuvisel ajal.
Seikluslaagri pikkuseks on üks nädal, Tallinnast lahkumine pühapäeva hommikul ja tagasi jõuavad lapsed järgmise laupäeva õhtul. Laagri maksumuseks on 230€ lapse kohta (ei sisalda bussitransporti Tallinnast Võrusse ja tagasi). See sisaldab kõiki vajalikke tarvikuid tööde teostamiseks, ööbimist ja neli korda päevas söömist. 

Sekluslaagrit teeme 2 nädalat:  7-13.07 ja 14-20.07 

Vahetused teeme kahes vanuserühmas:

1. 7-11.a   7-13.07 / Täis

2. 12-15.a  14-20.07 / Täis

Kui soovite lapse seikluslaagrisse vormistada, siis palun täitke allpool olev vorm.

Email again:
Laagrisse registreerimisel tuleb maksta koha broneerimise tasu €50.
Nimi läheb kirja peale raha laekumist

Makset saate teha läbi ostukorvi. Seal on vaja sisestada ainult e-posti aadress ja panna linnuke tingimustega nõustumise ruudukesse.

Lisa ostukorvi
50 €